ילדי אור יהודה חגגו יחד את ליל הסדר החגיגי

במקום ליל סדר המסורתי שמתקיים מדי שנה בגני הילדים, קיימה העירייה ליל סדר לכל ילדי העיר באמצעות הזום ובשידור ישיר בפייסבוק של עיריית אור יהודה שהעביר את החוויה באופן שונה ומיוחד מהרגיל

בימים האלו נהגו ילדי אור יהודה לחגוג בגני הילדים את ליל הסדר המסורתי סביב השולחנות המקושטים בגנים, שכוללים את המצות, הביצים הקשות, תפוחי האדמה, החסה וכמובן יין תירוש. אלא שבגלל וירוס קורונה תכניות רבות השתבשו, כולל המסורת הכל כך מיוחדת. בעקבות הדברים, החליטה עיריית אור יהודה להרים את הכפפה ולקיים סדר פסח אלטרנטיבי ששודר במקביל במערכת הזום ובדף הפייסבוק של עיריית אור יהודה. מאות ילדים לקחו חלק והשתתפו בחגיגה כאשר קיבלנו תמונות רבות של שולחנות המשפחות ערוכים לכבוד החג.

הסדר עצמו התקיים בגן רימון בהובלת הגננת אסתי פמיליה ובסיוע של מנהלת מחלקת גני הילדים נוגה נדלר, וכלל את סיפור יציאת מצרים והשירים המוכרים – עבדים היינו, מה נשתנה, ועוד. ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה בתחילה את הילדים ואמרה להם: "זה נכון שאתם בבית ואתם מתגעגעים מאוד לגן, אבל המצב כרגע לא מאפשר זאת ואנחנו מחכים לחזרה שלכם כמה שיותר מהר. כמו שאתם מתגעגעים לגן, גם אנחנו מתגעגעים לחיוכים שלכם כאן. דאגנו שסדר הפסח שלכם לא ייפגע. אני מברכת אתכם בחג פסח שמח!".

העירייה ממשיכה להיערך באמצעות כל הגורמים השונים כדי לקדם פעילויות הפגתיות נוספות שיאפשרו להורים, לילדים ולמבוגרים להעביר את התקופה הזו באופן הנוח והמיטבי ביותר.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב whatsapp
Share on Whatsapp

Leave a comment