גבעת שמואל בשגרת קורונה במיזם: "מתנ"ס עד הבית"

ימים מאתגרים ולא פשוטים עוברים על כל העולם שהתחיל להתרגל לשגרה החדשה- שגרת הקורונה. במתנ"ס גבעת שמואל לא חיכו זמן רב ופתחו את מיזם "מתנ"ס עד הבית".

במטרה להמשיך ולתת מענה ופעילויות לכל שכבות האוכלוסייה בעיר ולנסות לקיים שגרה עד כמה שניתן דרך אתר האינטרנט, דף הפייסבוק, וואטאפ תושבים ועוד.

וכך מידי יום נשלחים לתושבים סרטונים קצרים של כושר, הפעלות שונות לילדים הכוללים את תכני התחלה חכמה של צהרוני המתנ"ס, סרטונים קצרים של תושבים עם טיפים שונים כל אחד לפי תחום המומחיות שלו, אפילו סרטונים עם טיפים מפי כוהנת התזונה חלי ממן (בעלת סניף בבית השקוף בגבעה) מככבת שם ועוד. הסרטונים, ההפעלות השונות, ההמלצות וכו' מסודרים באתר המתנ"ס לפי נושאים וזמינים לתושבים בכל עת.

בנוסף הפעיל המתנ"ס רכב מוסיקלי שנסע ברחבי העיר עם מוסיקה מקפיצה שעשתה שמח לתושבים שרקדו ושרו ממרפסות ביתם.

וכמובן שלא פסחו במתנ"ס על האתגרים הכ"כ פופולריים בימים הללו ואתגרו את התושבים באתגר ארוחת הבוקר- התושבים הכינו ארוחות בוקר יצירתיות ומושקעות, צילמו אותם, שלחו למתנ"ס וכלל התושבים בחרו את הארוחה היצירתית והטובה ביותר.

וכך ביום רביעי האחרון (1.4) הפתיע ראש העיר יוסי ברודני את המנצחים כשהגיע בהפתעה לביתם עם פיצה משפחתית, בישר להם על זכייתם והבטיח שכשנחזור לשגרה הם יקבלו כרטיסים להצגות באולם התרבות בגבעה.

לא משעמם בגבעה גם בקורונה!

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב whatsapp
Share on Whatsapp

Leave a comment